Žvakės

Ši Forrest asortimento kvapni žvakė yra pagaminta iš sojų vaško ir pateikta..
€2600
231
Prabangios Aromatic •89• žvakės yra rankų darbo, sukurtos naudojant parfumuotus kvapus, kurie ypač a..
€1599
120
Prabangios Aromatic •89• žvakės yra rankų darbo, sukurtos naudojant parfumuotus kvapus, kurie ypač a..
€1599
119
Prabangios Aromatic •89• žvakės yra rankų darbo, sukurtos naudojant parfumuotus kvapus, kurie ypač a..
€1599
118
Prabangios Aromatic •89• žvakės yra rankų darbo, sukurtos naudojant parfumuotus kvapus, kurie ypač a..
€1599
117
Prabangios Aromatic •89• žvakės yra rankų darbo, sukurtos naudojant parfumuotus kvapus, kurie ypač a..
€1599
116

Žvakių naudojimas žinomas nuo seniausių laikų.  Nors jos ir nebėra naudojamos kaip pagrindinis šviesos šaltinis, visgi, jų populiarumas ir naudojimas toliau auga. Šiandien žvakės  yra vienas pagrindinių švenčių simboliu, kuria romantiką, ramina nerimą, yra puikios  namų dekoracijos – suteikia šilumą, šviesą. Nuo seno deganti žvakė simbolizavo tikėjimą. Žvakės buvo ir yra naudojamos per krikštynas, vestuves, gimtadienius, laidotuves. Jos yra tapusios vienu pagrindinių Kalėdų atributu. Žvakės taip pat naudojamos atliekant įvairiausius ritualus.

Pavyzdžiui, uždegta juoda žvakė yra naudojama norint išvalyti namų aplinką nuo neigiamos energijos. Žvakės žmonių gyvenime yra naudojamos visur: gulint vonioje, medituojant, norint susikaupti ir atsipalaiduoti, norint pasveikinti artimuosius. Uždegant kapų žvakes pagerbiamas mirusiuosiųjų atminimas.

Žvakių rūšys ir skirtumai

Žvakių yra įvairiausių: 

  • kūginės - siauros, bet ilgos žvakės, dažniausiai naudojamos stalo dekoravimui tam specialiose žvakidėse. 
  • aromatinės ir aromaterapinės žvakės. Abi rūšys žvakių skleidžia malonų kvapą. Aromaterapinės žvakės gaminamos eterinių aliejų pagrindu.
  • arbatinės žvakės - mažos, apvalios, trumpai degančios, gali būti dedamos ant vandens, taip išgaunant specialų efektą.
  • cilindro, kvadrato formų didelės ar mažos žvakės - naudojamos visur: puošiant stalą, vonią, židinį.
  • mediniu dagtimi žvakės - degdamos spragsi, taip suteikdamos didesnį jaukumo pojūtį.

Taip pat žvakės namams skiria gali būti skirstomos pagal dagčių skaičių, vaško tipą, tekstūrą, spalvas bei paskirtį.

Sojų vaško žvakės

Žvakės, pagamintos iš sojų vaško degdamos neišskiria jokių cheminių junginių, kurie gali būti nuodingi.  Dega ilgiau nei kitos žvakės. Sojų vaškas nepalieka dėmių, todėl nereikia jaudintis, tarkime, kaip išvalyti šventinę staltiesę. Bet degdamos sojų vaško žvakės skleidžia mažiau intensyvų aromatą nei kito vaško žvakės.

Palmių vaško žvakės

Palmių vaško žvakės yra ilgai degančios ir labai kokybiškos. Palmių vaškas geriau sulaiko ir išsklaido kvapus nei sojų vaško žvakės, o kvapas išlieka tolygus per visą žvakės degimą. Be to, jis atsparus ištirpimui karštais vasaros mėnesiais, nes jo lydymosi temperatūra yra aukštesnė nei parafino ar sojų vaško.

Parafino žvakės

Parafino vaškas gali turėti didesnę kvapo apkrovą, todėl naudojant parafiną galima gauti žymiai intensyvesnį bei ilgiau išliekantį kvapą nei naudojant sojų ar bičių vašką. Parafino žvakės, taip pat, dega ir vėsta aukštesnėje temperatūroje nei kito vaško žvakės. 

Žvakės namams

Nėra produkto, kuris labiau praskaidrins nuotaiką namie už degančią malonaus kvapo žvakę. Nesvarbu, ar šaltas žiemos vakaras namie ir vasaros naktis jaukioje terasoje, žvakės tinka bet kokiam sezonui, bet kuriai namų erdvei ir bet kuriam paros metui.

Namų dekoravimas žvakėmis yra šimtmečiais žinomas dalykas, skirtas ne tik apšviesti bet kokias namų erdves, bet ir papuošti jas. Vakarienės stalo dekoravimas, židinio, vonios ar tiesiog šventinis dekoravimas žvakėmis – yra daugybė būdų, kaip sukurti šiltą, jaukią atmosferą. Jau nuo seniausių laikų kvapiosios žvakės buvo naudojamos religinėms apeigoms, šventėms bei kitoms ypatingoms progoms. Šiandien jos dažniausiai yra namų dekoro detalė,  kuri skleidžia namuose norimą kvapą ir taip suteikia bet kokiems namams išskirtinumo. Šiais laikais, kai elektroninė prekyba taip gerai išvystyta,  žvakės internetu yra puiki galimybė gera kaina įsigyti  jų kokių tik norite.

Stalo dekoravimas žvakėmis

Patartina naudoti bekvapes, kūgio,  cilindro bei kvadrato formos žvakes, kad kvapas neužgožtų jūsų patiekto maisto aromato. Galima naudoti įvairių aukščių ir spalvų žvakių derinius.  Nebijokite ant šventinio stalo naudoti juodos spalvos žvakes. Uždegus žvakę yra tarsi pareiškiama, kad pietūs ar vakarienė jau pradėti.  Taip atsiranda šilumos jausmas, jaučiama kitokia -  ypatinga atmosfera. Prie žvakių puikiai dera medžiaginiai padėkliukai, servetėlės ir, žinoma, įvairiausių formų ir medžiagų žvakidės.

Žvakės vonios kambaryje

Naudojant įvairių formų žvakes savo vonios kambarį galima paversti jaukia ir romantiška erdve, kuri džiugins tiek namų svečius tiek ir jus pačius. O naudojant tinkamai parinktas aromatines žvakes, vonios kambarys visada bus gaivus ir kvapnus. Prisileidus karštą vonią bei uždegus žvakę šalia, tikrai labiau atsipalaiduojama.

Židinio dekoravimas žvakėmis

Nebūtina laukti Kalėdų, kad būtų galima panaudoti židinį namų dekoravimui. Netgi nebūtina židinio užkurti, kad suteiktų namams daugiau jaukumo. Visa tai galima padaryti vien žvakių pagalba. Be to, židinys yra vieta, kur puikiai atrodys sustatytos didelės žvakės. Galima naudoti vieno atspalvio žvakes,  galima naudoti skirtingų spalvų net nebandant specialiai derinti spalvas tarpusavyje.

Žvakės namų interjere 

Žvakės namų interjere pagyvina bet kokią namų erdvę, taip pridėdamos papildomos šviesos ir sukurdamos šiltą atmosferą. Norint suteikti namams subtilaus kvapo, naudojamos aromatinės žvakės. Šventėms galima rinktis tokius kvapus, kurie atitinka švenčių nuotaiką ir idėją, pavyzdžiui, cinamono kvapą. Dekoratyvinės žvakės padeda natūraliai įsijausti į Kalėdų šventės bei, apskritai,  žiemos atmosferą. 

Paprastos bekvapės žvakės geriausiai tinka puošti pietų, vakarienės stalą, kad maisto kvapas išliktų svarbiausias. Plaukiojančios žvakės stikliniuose induose yra ideali idėja  teminei vakarienei ir kokteilių vakarėliui. Pasirenkant kūgines ir arbatines žvakutes atskirai ar jų derinius, galima gauti labai įdomių ir netikėtų derinių. Kuo daugiau įvairių žvakių - tuo jaukiau! Žvakių dekoras padeda paversti namus jaukiais namais, būtent dėl šios priežasties taip dažnai žvakės yra pasirenkamos kaip įkurtuvių dovana. Apskritai, žvakės dovanoms yra vienas paprasčiausių  ir geriausių sprendimų.

Kaip išsirinkti žvakes internetu?

Kviečiame išsirinkti žvakes iš mūsų elektroninės parduotuvės asortimento gera kaina. Čia - išskirtinės kokybės prabangaus kvapo žvakės namams.

Taip pat, savo lojaliems klientams elektroninėje parduotuvėje siūlome išskirtines sąlygas įsigyjant mūsų prekes internetu. Norint pirmiems sužinoti apie skelbiamas akcijas, specialius pasiūlymus, siūlome užsiregistruoti mūsų internetinio puslapio paskyroje. Jūs turėsite galimybę greičiau apsipirkti, sekti savo užsakymų būklę ir, žinoma, įsigyti mūsų prekių geresne kaina. 

 

Rašyk
Skambink