Vazos gėlėms

30
29
    ..
€3800
28

Vaza gėlėms - tai ir dekoro detalė, kuri papildo jūsų namų interjerą ir namų apyvokos daiktas, kuris yra reikalingas pamerkti gėles. Šiuo metu yra be galo didelis vazų pasirinkimas. Jos gaminamos įvairiausių dydžių, formų, iš skirtingų medžiagų. Yra tik dekoratyvinės vazos, kurios tinkamos naudoti kaip dekoro detalė. Dažnai tai būna menininkų autoriniai darbai, tad tokios vazos nėra tinkamos sąlyčiui su vandeniu, bet namų interjere užima vieną pagrindinių vietų.

Išsirinkti tinkamą vazą savo namų interjerui yra vienas iš darbų, kuris gali kelti šiek tiek streso. Todėl esame paruošę jums tam tikras gaires ir patarimus, kurie tikrai padės apsispręsti, kokią vazą ir pagal kokius kriterijus rinktis yra geriausia.

Iš ko gaminamos vazos?

Gėlių vazos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, tokių kaip keramika, porcelianas, stiklas, plastikas, nerūdijantis metalas (pavyzdžiui, aliuminis, žalvaris, bronza ar nerūdijantis plienas). Tiesą pasakius, netgi mediena gali būti tinkama vazai gaminti, panaudojant natūraliai puvimui atsparias medžių rūšis, tokias kaip tikmedis arba naudojant apsauginę dangą ant įprastinės medienos. Tačiau dažniausiai sutinkamos šių medžiagų vazos:

  • Keramikinės vazos. Nuo seniausių laikų keramika yra formuojama ir naudojama įvairiems gaminiams, įskaitant ir vazas, gaminti. Tai aukštos kokybės medžiaga, todėl keramikinės vazos yra puikus pasirinkimas dėl geros kokybės ir prieinamos kainos santykio. Keramikinės vazos yra labai universalios, nes jas galima naudoti įvairiuose renginiuose, biuro patalpose, jos tinkamos laikyti ir namų miegamajame ir kiemo terasoje. Žinoma, esminis dalykas, kuo ypatingos keramikinės vazos yra tas, kad jos yra be galo patvarios ir ilgaamžės.
  • Stiklinės vazos yra lengvai pritaikomos bet kokiam interjerui, tai - visada stilingas klasikinis pasirinkimas. Stiklo medžiaga turi ypatingą aspektą, nes žaidžia su natūralia šviesa, taip sukurdama įvairiausius atspindžius ir kontrastus. Įvairių formų, pjūvių bei rėžių stiklas skirtingai “laužia” šviesą, todėl jūsų namams gražios stiklo vazos taip suteikia dar daugiau puošnumo. Reikia nepamiršti, kad stiklas gali būti skirtingų spalvų, kas priduoda dar daugiau galimybių panaudoti stiklines vazas namų interjere. Be to, stiklas yra patvari bei lengvai valoma medžiaga. Tad įsigyti savo namams  kelias stiklines vazas yra universalus ir praktiškas pasirinkimas.
  • Porceliano vazos kartu su porcelianiniais indai yra žinomos nuo senų laikų kaip puošmena turtingų žmonių namuose. Porceliano medžiaga pasižymi kietumu, dideliu mechaniniu atsparumu, medžiagos tankumu, o tai suteikia jam patvarumo, kietumo. Šiais laikais porcelianinių vazų gamyba žymiai patobulėjo, todėl jos vienu metu patvarios, ilgaamžės, bet lengvos ir elegantiškai atrodančios.
  • Metalinės gėlių vazos dažniausiai naudojamos didelėms erdvėms. Ar tai vestuvės,   vakarienė ar jauki gimtadienio šventė, stalai papuošti elegantiškomis metalinėmis vazomis suteiks bendram vaizdui didingumo ir rafinuotumo. Tačiau ne visos metalinės vazos yra tinkamos sąlyčiui su vandeniu. Tad prieš naudojant jas būtina pasidomėti gamintojo nurodymais.

Vazų formos ir jų pritaikymas

Kartais gali būti sunku išsirinkti tinkamos formos vazas gėlėms. Mūsų bendras patarimas – nebijokite nupjauti stiebų, kad jie geriau tiktų prie vazos arba naudokite dekoratyvinius akmenukus ir kriaukles, kad optiškai pakeltumėte gėles iki tinkamo aukščio.
Renkantis vazą, visada atkreipkite dėmesį į jos angą –  ji negali būti nei per plati arba per siaura.

Populiariausios yra šių formų vazos:

  • Cilindro formos vaza paprastai puikiai tinka gėlėms su aukštais stiebais, pavyzdžiui, rožėmis, lelijomis ar kardeliais. Ši vazos forma taip pat yra vienas geriausių pasirinkimų, jei mėgstate saulėgrąžas, bijūnus ir hortenzijoms.
  • Apvali vaza tinka ne visos gėlėms, nes šios vazos naudojimui reikia nukirpti gėlių stiebus iki tinkamo vazos aukščio.
  • Butelio formos vaza dėl siauros kaklo angos ir savo ilgio gražiai atrodo kartu su ilgomis plonomis gėlėmis arba gėlėmis su plonais stiebas. Ši vaza nėra ideali plačioms puokštėms.
  • Ąsočio tipo vaza gėlėms geriausiai dera su lauko gėlių puokštėmis. 
  • Stačiakampio ar kvadrato formos vazos tinkamos aukštais stiebais gėlėms - rožėms, lelijoms, kardeliams. 

Vazos interjerui jūsų namams

Nors pagrindinė vazos funkcija yra laikyti gyvas, dirbtines gėles ar jų puokštes, visgi, vis dažniau ji naudojama tiesiog kaip dekoro detalė namams. Juk didelė keramikinė vaza pastatyta erdvios svetainės kampe atrodo tokia pat svarbi interjero detalė kaip ir šalia esanti sofa. Gyvų gėlių puokštė vazoje jūsų namams visada priduoda jaukumo. Taigi, neįdedant daug laiko ir pastangų tiesiog panaudojus vazą galima papildyti, atnaujinti savo namų interjerą.

Nors rinkoje šiuo metu yra be galo daug pasirinkimų, visgi labiausiai išsiskiria populiarios modernios vazos. Taip pat išskirsime baltos ir juodos spalvos vazas.

Modernios vazos

Modernios vazos visada atrodo kaip įspūdinga skulptūra ir meno kūrinys. Jos yra įvairių ir kartais neįprastų formų, gali būti ryškių ar ramių ir neutralių spalvų. Modernios vazos teikia didžiulį estetinį pasigerėjimą, nebūtina į jas merkti gėles. Todėl šis variantas tinka jei norite savo namams kažkokio išskirtinio ryškaus akcento.

Baltos vazos

Vientisos baltos spalvos vaza vizualiai neišsiskiria iš namų erdvės. Tad jei mėgstate puošti namus įvariaspalvėmis gėlėmis, balta vaza puikiai išryškinanti gėlių grožį, yra puikus ir praktiškas pasirinkimas.

Juodos vazos

Juoda vaza interjere yra drąsus ir stilingas pasirinkimas. Jei jūsų namų interjeras ramių ir šviesių spalvų, bet kokia juodos spalvos dekoro detalė sudarys jam kontrastą. O jei dar tinkamai spalviškai priderinsite gėles, rezultatas bus daugiau nei geras. Tiesą pasakius, juodoje vazoje puikiai atrodo ir baltos tulpės, rožės ar lelijos ir bet kokios kitos švelnių pastelinių spalvų gėlės. 

Vazos internetu iš homehome.lt parduotuvės

Mes garantuojame malonų ir greitą apsipirkimą internetu savo elektroninėje parduotuvėje. Jeigu įsigyta vaza jums netiks ar nepateisins turėtų lūkesčių, tinkamai supakuotą vazą grąžinkite mums atgal per 14 dienų nuo prekės gavimo. Patikrinus, kad ji nebuvo sugadinta ar naudota, mes mielai grąžinsime jums pinigus ar pakeisime kita jums tinkama preke. 

Taip pat, savo lojaliems klientams elektroninėje parduotuvėje siūlome išskirtines sąlygas įsigyjant mūsų prekes internetu. Norint pirmiems sužinoti apie skelbiamas akcijas, specialius pasiūlymus, siūlome užsiregistruoti mūsų internetinio puslapio paskyroje. Jūs turėsite galimybę greičiau apsipirkti, sekti savo užsakymų būklę ir, žinoma, įsigyti mūsų prekių geresne kaina.

Rašyk
Skambink