Žvakidės

Šilumos ir jaukumo simbolis yra žvakė. Norint, kad namų interjere ypatingai dominuotų erdvės ramumas, kartu su žvakėmis galima naudoti žvakides. Tai yra puiki priemonė norint savo mėgstamą žvakę deginti saugiai bei išradingas interjero sprendimas. Home Home prekių kataloge galite rasti skirtingų tipų žvakides, kurios gebės papuošti kiekvieno namus!

Su kuo derinti žvakides?

Žvakidžių tipus ir jų spalvas galima derinti su jūsų namuose vyraujančiomis spalvomis, formomis ir tekstūromis. Žinoma, žvakidė gali būti ir akcentinė namų dalis, todėl tokiu atveju, ši gali būti visiška priešingybė jūsų namų interjerui.

Kokią žvakidės medžiagą pasirinkti - priklauso tik nuo jūsų norų. Home Home asortimente vyrauja stiklinės, akmens masės, metalinės ir keramikinės žvakidės. Visos jų pasižymi išskirtiniais dizaino sprendimais, todėl gali laisvai prisitaikyti prie skirtingų namų stilių.
Dideles žvakides geriausia statyti aiškiai matomose namų vietose, o mažesnes - įkomponuoti į bendrą vaizdą, lyg jos užpildytų pačią erdvę. 

Nuo ko priklauso skirtinga žvakidžių kaina?

Žvakidžių kaina yra tokia skirtinga, nes jos pagamintos iš nevienodų medžiagų bei skiriasi jų dydis. Home Home dominuoja skirtingų žvakidžių kainų diapazonas: nuo 7,50 iki 37 eurų, tačiau tai nereiškia, kad kainuojanti brangiau yra kokybiškesnę už tą, kuri - mažiau.

Jeigu planuojate atsinaujinti arba ruošiatės įsikurti naujuose namuose - Home Home rasite puikių namų interjerui skirtų detalių ir net baldų! Viską galite pirkti internetu, o tai yra patogu ir greita!

 
Rašyk
Skambink