Gėlių vazonai

Taip pat galite įsigyti didesnio dydžio ar juodos spalvos KAWAU asortimento gėlių vazonus ..
€2800
89
Taip pat galite įsigyti mažesnio dydžio ar pilkos spalvos KAWAU asortimento gėlių vazonus ..
€3550
88
Taip pat galite įsigyti didesnio dydžio ar pilkos spalvos KAWAU asortimento gėlių vazonus ..
€2800
87
Taip pat galite įsigyti mažesnio dydžio ar juodos spalvos KAWAU asortimento gėlių vazonus ..
€3550
86
Šis augalų stovas pagamintas iš geležies ir oksiduoto aliuminio. Rekomenduojame vanden..
€9090
83

Kambariniai augalai pagyvina bet kurią namų erdvę, padeda sukurti didesnį namų jaukumą. Skirtingų dydžių gėlių vazonų išdėstymas skirtingais lygiais padeda sukurti stilingą, natūralų estetinį vaizdą. O dideli gėlių vazonai dažnai namuose tampa vienu pagrindiniu interjero akcentu. Todėl nenuostabu, kad pastaruoju metu modernūs gėlių vazonai yra labai populiari interjero dizaino detalė. 

Vazonai kambario gėlėms 

Vazonų įvairovė kambarinėms gėlėms yra labai plati - keramikiniai, plastikiniai, metaliniai, įvairiausių spalvų, formų bei dydžių. Nors ir patariama pirmus metus laikyti savo kambarinius augalus plastikiniuose vazonuose, visgi, ateina laikas, kai juos reikia persodinti į kitus - didesnius, platesnius ar gilesnius vazonus. Priklauso nuo to, koks persodinamas augalas. Todėl prieš tai būtina pasidomėti, koks vazonas jūsų kambarinei gėlei labiausiai tiks. Visgi, vazonas sukulentams ir vazonas pinigų medžiui labai retais atvejais gali būti tokio pat dydžio ir formos.

Beje, vazonų spalva taip pat yra svarbi, nes kartais būtent ji gali turėti didelės įtakos tam, kiek šilumos vazonai išlaikys. Tarkim, juodi vazonai sugers daugiau saulės šviesos ir ilgiau išlaikys šilumą nei balti vazonai. Taigi, rinkdamiesi tinkamiausią vazoną, pagalvokite ir apie tai, kur jį laikysite ir kiek toje vietoje jis gaus saulės šilumos.

Keramikiniai gėlių vazonai

Keramika yra puikus pasirinkimas, jei ieškote labiau išskirtinio dizaino vazono. Asortimente yra apvalūs juodi vazonai bei specialus vazonas sukulentams ant metalinių kojų, kurie tikrai išsiskirs jūsų namų erdvėje.

Augalus plastikiniuose vazonuose iškart galima perkelti į didesnius keramikinius vazonus. Tokiu būdu augalai gaus drenažą dėl plastikinio vazono skylučių, o jūs būsite patenkinti estetiniu vaizdu.

Metaliniai gėlių vazonai

Metaliniai vazonai yra be galo patvarūs ir ilgaamžiai. Jie gaminami iš geležies, vario ar aliuminio.  Aliuminių vazonų pasirinkimas yra geras tuo atveju, jei reikia kad vazonai būtų lengvesni - pavyzdžiui planuojant vazonus vis perstatyti dėl besikeičiančios saulės šilumos.
Naudojant šiuos vazonus taip pat siūloma augalus palikti plastikiniuose vazonuose ir tiesiog perkelti juos į didesnius, stilingesnius metalinius vazonus. Taip užtikrintant augalams tinkamą drenažą.

Kokio dydžio vazoną geriausia rinktis?

Universalaus ir tobulo dydžio gėlių vazonams nėra, viskas priklauso nuo to, ką juose norite auginti. Kai kurie augalai turi didesnę ar platesnę šaknų sistemą ir jiems augti reikia daug vietos ir žemės, kitiems užtenka mažiau. Labai svarbu gerai parinkti tinkamo dydžio vazoną augalams, nes nuo to priklausys, kaip ilgai augs ir jus džiugins  augalai. Esminė taisyklė ta, jog reikia užtikrinti, kad vazonas visada būtų vienu dydžiu didesnis nei augalas, kurį jame auginsite. 

Kaip jau minėta, augalams, kurių šaknys yra gilios ir auga plačiai, reikės aukštesnių ir didesnių vazonų. Tačiau tokie augalai kaip sukulentai, kurie yra maži ir, apskritai, mažiau priežiūros reikalaujantys augalai, gali puikiai augti mažesniuose vazonuose.

Modernūs gėlių vazonai internetu

Mūsų elektroninės parduotuvės asortimente yra siūlomi skandinavų gamintojų gėlių vazonai, pagaminti iš keramikos ir metalo bei neutralių, tamsių spalvų. Tam, jog lengvai galėtumėte derinti tarpusavyje vieną su kitu. Visi gėlių vazonai yra siūlomi gera kaina perkant internetu, bet tuo pačiu užtikrinant klientams aukštą kokybę. 
Gražūs, stilingi bei įdomūs gėlių vazonai yra viena esminių interjero detalių, kurią greitai ir paprastai galima įsigyti internetu mūsų parduotuvėje.
Jei prekės nepateisins jūsų lūkesčių, mes mielai jas priimsime atgal ir grąžinsime jums pinigus.

Rašyk
Skambink