Kavos staliukai

Modernus, bet nesenstantis kavos staliukas su marmuro viršumi ir vertikaliais grioveliais ant..
€82500
Modernus, bet nesenstantis kavos staliukas su marmuro viršumi ir vertikaliais grioveliais ant..
€60000
Modernus, bet nesenstantis kavos staliukas su marmuro viršumi ir vertikaliais grioveliais ant..
€82500
Modernus, bet nesenstantis kavos staliukas su marmuro viršumi ir vertikaliais grioveliais ant..
€60000

Kavos staliukas prie sofos - neatsiejama namų dalis. Nors kavos staliukai tikrai gali būti statomi visose namų erdvėse, dažniausiai jiems parenkama svetainė, kur leidžiamas laikas su draugais, šeima ir žiūrimi filmai ar serialai. O kavos staliukas atlieka tikrai svarbias funkcijas. Ant jo ne tik laikom kavą ir arbatą, pasidedam telefoną, kompiuterį, skaitomą knygą ar žurnalą. Kavos staliukas yra ir puiki interjero detalė. Tinkamai pritaikytas prie sofos, kilimo, kitų baldų, staliukas tarsi užpildo iki galo namų erdvės interjerą.

Nuo ko pradėti renkantis kavos staliuką?

Išsirinkti tinkamą kavos staliuką gali atrodyti gana paprastas darbas iki tol, kol pradedamos realios staliuko paieškos ar nuvykstama į baldų saloną. Todėl svarbiausias dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis savo namams kavos staliuką, yra tiesiog atsakymas į klausimą kam jis bus naudojamas. Galbūt jums reikia tokio, kuriame būtų papildoma apatinė lentyna įvairiems daiktams? O gal jums reikia kavos staliuko su pakeliamu stalo viršumi, kuris transformuotasi į rašomąjį stalą? O gal tiesiog ieškote paprasto klasikinio staliuko varianto, nes turite viziją kaip panaudojus tam tikrus daiktus ant jo, jūs paversite jį pagrindiniu interjero akcentu? Taigi, viskas, pirmiausia,  priklauso nuo to, kur ir kam kavos staliukas bus naudojamas.

Na ir reikia nepamiršti kelių esminių taisyklių - kavos staliukas turi būti proporcingas sofos dydžiui. Paprastai šis staliukas turi užimti bent pusę sofos ilgio, bet negali būti ilgesnis už sofą. Idealu, jei kavos staliukas užima tris ketvirtadalius arba du trečdalius jūsų sofos. Taip pat, šis baldas turi būti pastatytas maždaug 30 - 45 cm nuo sofos. Žinant šiuos pagrindinius dalykus, tinkamai pamatavus sofos ilgį, atstumus nuo jos ir televizoriaus, tinkamo staliuko paieškos tikrai pasidaro aiškesnės ir lengvesnės.

Kaip išsirinkti tinkamą kavos staliuką savo namams?

Skirtingo dydžio namų erdvės ir baldų išdėstymai juose reikalauja ir tinkamai pritaikytų kavos staliukų. Be to, nė vienoje patalpoje neturėtų būti naudojama ta pati visų paviršių apdaila, todėl kavos staliukas yra ir būdas įnešti į jūsų namus kažką naujo. 
Taigi, pagrindiniai aspektai, pagal kuriuos dažniausiai yra skirstomi kavos staliukai yra jų forma bei medžiagos, iš kurių jie pagaminti. Šie aspektai padės apsispręsti pasirenkant staliuką savo namams.

  • Stačiakampio formos staliuką geriausia rinktis, jei turite klasikinę arba standartinę sofą. Taip pat ši stalo forma tinkamiausia, jei pats kambarys siauros formos. 
  • Apvalus kavos staliukas labiausiai tiks, jei jis bus statomas ten, kur yra maža namų erdvė. Taip pat, apvali forma sušvelnina visą interjerą. Nebent rinktumėtės ryškios spalvos apvalų stalą, tuomet gautumėte priešingą efektą.
  • Ovalo kaip ir apvalios formos kavos staliukas yra geras ir praktiškas pasirinkimas auginantiems mažus vaikus. Taip pat, ovalo forma  sušvelnins labai kampuotą ar modernią šalia esančią sofą ar krėslus.

 Modernūs kavos staliukai, kuriantys jaukumą

Mūsų parduotuvės asortimente rasite tik modernius skandinavų gamintojų kavos staliukus. Taigi, jei jūsų tikslas yra ir stilius ir kokybė, stiklinis ar marmurinis kavos staliukas yra geriausias pasirinkimas. Taigi, kurį iš jų geriau pasirinkti?

Stiklinis kavos staliukas

Visų pirma, stiklo paviršius ant jūsų kavos staliuko ar valgomojo stalo suteikia jūsų namų erdvei lengvumo bei optiškai ją padidina. Toks paviršius labiausiai tinka mažoms erdvėms. Taip pat, vienas esminių privalumų pasirinkus stiklinį kavos staliuką yra tai, kad galite būti tikri, jog galėsite labai paprastai jį valyti ir taip palaikyti švarą. Stiklas nesugeria ir nekaupia mikrobų ar skysčių, o išsiliejusias medžiagas lengva greitai išvalyti. Be to, stikliniai paviršiai, esant reikalui, gali būti pakeičiami.

Marmurinis kavos staliukas

Marmuras yra nuostabus akmuo, kuris nuo senų laikų buvo prabangos ir kokybės standartas. Juodas marmurinis kavos staliukas svetainėje yra nesenstantis klasikinis elegancijos pavyzdys. O apvalus marmurinis kavos staliukas ir jo metalinis rėmas yra modernus ir madingas. Žinoma, rinkoje yra įvairių formų ir spalvų pavyzdžių. Tačiau stalas marmuriniu paviršiumi labiausiai tiks minimalistiniame ar klasikinio stiliaus namų interjere. Marmuriniai kavos staliukai yra sunkūs, tvirti, todėl dažnai tampa pagrindine kambario detale. Tinkama jų priežiūra, tai yra valymas drėgna šluoste, padaro šiuos baldus tiesiog niekad nesenstančiais.

Pirkimas internetu mūsų parduotuvėje

Mūsų siūlomus kavos staliukus elektroninėje parduotuvėje galite užsisakyti pateikę išankstinį užsakymą internetu. 
Taip pat, savo lojaliems klientams elektroninėje parduotuvėje siūlome išskirtines sąlygas įsigyjant mūsų prekes internetu. Norint pirmiems sužinoti apie skelbiamas akcijas, specialius pasiūlymus, siūlome užsiregistruoti mūsų internetinio puslapio paskyroje. Jūs turėsite galimybę greičiau apsipirkti, sekti savo užsakymų būklę ir, žinoma, įsigyti mūsų prekių geresne kaina.

 

Rašyk
Skambink