Valgomojo stalai

Modernus, bet nesenstantis valgomojo stalas su marmuro viršumi ir vertikaliais grioveliais an..
€1,66000
133
Modernus, bet nesenstantis valgomojo stalas su marmuro viršumi ir vertikaliais grioveliais an..
€1,60000
132

Išsirinkti valgomąjį stalą yra nemenka užduotis, nes tai vienas iš pagrindinių namų interjero elementų. Norima, kad valgomasis stalas ne tik derėtų prie kitų interjero detalių, bet ir būtų patogus naudojimui. Home Home asortimente rasite įvairių dizainų, skirtingų formų ir medžiagų valgomojo stalus, kurie yra modernūs ir stilingi interjero sprendimai!

Apvalūs ir stačiakampiniai valgomojo stalai

Klasikiniai ir unikalūs Home Home valgomojo stalai pasižymi dviejų formų: apvalūs ir stačiakampiniai. Tradiciškai, valgomojo stalą, įsivaizduojame stačiakampio formos, tačiau tai tikrai nereiškia, kad kitokių interjero sprendimų negali būti. Apvalus valgomojo stalas pasižymi savo lengvu judėjimu aplink jį:  jis puikiai tinkamas tiems, kurie dažnai savo namuose sulaukia svečių arba turi gausią šeimą. Be to, apvalios formos valgomasis stalas vizualiai nesumažina erdvės, todėl yra tinkamas sprendimas, jeigu jūsų namai neturi erdvių kambarių.

Stačiakampinis valgomasis stalas puikiai dera tada, kai norima namų interjere griežto akcento - aštresni kampai, tai ypatingai pabrėžia. Stačiakampio formos valgomąjį stalą galima naudoti esant tiek didesnei, tiek mažesnei namų erdvei.

Kodėl verta rinktis Home Home valgomuosius stalus?

Home Home valgomieji stalai pasižymi savo kokybiškumu ir gausia pasirinkimo galimybe: marmuriniai, stikliniai, metaliniai ir mediniai stalai. Visi jie pasižymi išskirtiniu dizainu, todėl kiekvienas galės rasti sau puikiai tinkantį sprendimą. Be to, skirtingas valgomasis stalas - kuria vis kitokią nuotaiką. Visus Home Home valgomuosius stalus galite pirkti internetu, todėl tai palengvins pasirinkimo procesą bei taupys jūsų laiką!

Rašyk
Skambink