Keramikiniai puodeliai

*Šis Sandrine puodelis pagamintas ir nudažytas rankomis, todėl visi šios serijos gamin..
€1600
225
Šis Amera puodelis yra pagaminta iš balto smėlio spalvos keramikos. Visi Amera serijos..
€850
180
Dėl metalu dengtų puodelio ir lėkštelės kraštų, jie nėra pritaikyti naudoti mikrobangų..
€750
63
*Šis Jules asortimento puodelis , yra rankų darbo, todėl finišas ir spalvų variacijos ..
€1500
42
*Šis, Portugalijoje pagamintas, Raben asortimento puodelis yra padengtas puošniai tams..
€1350
35

Ko gero nė vienas iš mūsų nė neįsivaizduojame savo ryto be garuojančio puodelio kavos ar arbatos, mat šie ryto ritualai padeda mums pasitikti dieną pozityviai, darbingai ir su gera nuotaika. Visa tai nėra atsitiktinumas – jau nuo senų senovės puodelių funkcionališkumas buvo itin vertinamas. Negana to, didelis dėmesys buvo kreipiamas į puodelių spalvų, raštų ir jų kombinacijų įvairovę. Puodeliai jau nuo senų laikų ir vis dar yra gaminami iš tokių medžiagų kaip keramikos, molio, stiklo ir porceliano. Daug kam pažįstama, jog šių dienų pasaulyje yra itin vertinami keramikiniai puodeliai, mat šie pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.

KAIP PASIRINKTI TINKAMUS IR PRIE JŪSŲ INTERJERO STILIAUS DERANČIUS KERAMIKINIUS PUODELIUS? 

Stilingi puodeliai yra būtini Jūsų namų ir virtuvės akcentai, kurie įneš baigtumo ir balanso į Jūsų namų erdvę. Ne paslaptis, jog tiems, kurie mėgsta klasiką ir universalumą, balti puodeliai taps pirmu ir pagrindiniu pasirinkimu. Tie, siekiantys praturtinti savo namus unikalumu ir drąsumu, dažnai pasirinks juodos spalvos puodelius, kurie įneš „charakterio“, charizmos ir išskirtinumo. Labai vertinami ir vis dažnesniu pasirinkimu tampa ir smėlio, pilkos ir kitų spalvų žemiški atspalviai, mat šie spalvų tonai tiesiog tobulai komplementuoja taip visų pamėgtą ir vis labiau išpopuliarėjantį skandinavišką ir minimalistinį interjero stilių.
Svarbu žinoti jog neutralūs spalvų tonai yra draugiškas pasirinkimas tiems, kurie tikisi įnešti į savo namus jaukumo, balanso ir ramumos jausmus. Toks spalvų pasirinkimas garantuos jų deramumą su kitomis spalvomis, jau esančiomis Jūsų namuose, taip įnešdamas harmonijos.
Neverta pamiršti, jog ne vien puodelių spalva yra tai, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis keramikinius puodelius. Puodelių tekstūra ir juos dengiantys raštai taip pat gali prisidėti prie Jūsų namų įvaizdžio sukūrimo ir Jūsų charakterio atskleidimo. Išskirtiniai ir vienetiniai puodeliai Jūsų virtuvėje komunikuos, jog kiekviena detalė, kurią įnešate į savo namus yra gerai apgalvota. Na, o raštų ir tekstūrų būna įvairiausių, tačiau populiarūs ir itin dažnu pasirinkimu šiuo metu yra „grainy“ efekto ir puodeliai su įvairiais įspaudais, pavyzdžiui, vertikaliomis ar horizontaliomis linijomis.

SKIRTUMAI TARP PUODELIŲ KAVAI, PUODELIŲ ARBATAI AR UNIVERSALIŲ PUODELIŲ

Puodeliai kavai yra siauresni ir dažniausiai turi vientisą, į viršų kopiančią formą. Arbatos puodeliai, kontrastingai, yra žemesni ir platesni, dažnai siaurėjantys.
Priežastis, kodėl arbatos puodeliai yra platesni į viršų ir ne gilesni, yra tai, jog kokybiška arbata yra užpilama verdančiu vandeniu. Didesnis paviršius leidžia jūsų arbatai greičiau atvėsti iki vartojimo temperatūros. Puodelių formos neatitinkančios šių aprašymų leis Jums suprasti, jog puodelis yra universalus ir gali būti naudojamas skanauti daugybei gėrimų: kavai, arbatai, karštam šokoladui ir pan.

KERAMIKINIŲ PUODELIŲ PRIEŽIŪRA

Keramikinių puodelių valymas ir priežiūra yra itin paprasta: dauguma keramikinių puodelių gali būti be jokių rūpesčių plaunami rankomis arba indaplovėje, tačiau patariama keramikinių puodelių neplauti su citrusinių vaisių pagrindu pagamintas valikliais, mat tai užtikrins, jog Jūsų keramikiniai puodeliai išlaikys savo apsaugojamąjį viršutinį sluoksnį ir tarnaus Jums metų metus.
Mūsų asortimente, internetu siūlomi keramikiniai puodeliai išsiskiria ir pasižymi ne tik gera kaina, bet išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu. Išskirtiniai puodeliai jūsų namams , sukurti Danijos dizainerių, taps puikia Jūsų asmenybės ir stiliaus išraiška
Visai nesvarbu ar internetu ieškote puodelių kavai, arbatai, ar universalaus varianto, mielai pagelbėsime ir patarsime Jums visais iškilusiais klausimais.

 

 
Rašyk
Skambink