Skysto muilo dozatoriai

Vonios kambario komplektas „Niga“ yra pagamintas iš natūralios spalvos porceliano..
€2400
269
Natūralių atspalvių muilo dozatorius „Solange“ išsiskiria horizontalių juostelių ..
€1950
217
Sodrios juodos spalvos muilo dozatorius „Solange“ įneš elegancijos ir paslaptingu..
€4000
216
Šis baltas ir elegantiškas, auksu ir medžiu dekoruotas, skysto muilo dozatorius įne&sc..
€1800
71
Šis pilkas ir rafinuotas, auksu ir medžiu dekoruotas, skysto muilo dozatorius įneš pra..
€1800
70
 „Marion“ skysto muilo dozatorius suteiks jūsų vonios kambariui prabangos ir i&scar..
€4400
190
 „Marion“ skysto muilo dozatorius suteiks jūsų vonios kambariui prabangos ir i&scar..
€4400
186

Vonios kambario interjeras priklauso ne tik nuo jame esančių baldų, bet ir nuo detalių. Skysto muilo dozatorius - viena iš tokių detalių, be kurios būtų sunku įsivaizduoti bet kokį vonios kambario interjerą. Tinkamai pasirinktas muilo dozatorius geba tarnauti ilgus metus bei gali tapti pagrindinių vonios kambario akcentu. Home Home skysto muilo dozatorių asortimente rasite skirtingų stilių bei kokybiškų produktų, kurie gali derėti prie skirtingų vonios interjerų!

Pakabinamas ar pastatomas skysto muilo dozatorius?

Renkantis vonios kambario interjero detales, reikia atkreipti dėmesį į pačio kambario dydį - erdviuose kambariuose galėsite lengvai pritaikyti įvairius vonios aksesuarus, o mažesnėse patalpose siūloma rinktis prie sienos pakabinamas prekes. Home Home skysto muilo dozatoriai orientuojasi į pastatomą variantą, tačiau jums norint juos pakabinti - tai padaryti įmanoma.
Nepamirškite, kad renkantis pakabinamą variantą, reikėtų tiksliai apskaičiuoti, ar šis aksesuaras bus patogiai pasiekiamas ir, ar jis netrukdys plautuvei. Gal tuomet lengviau atrasti vietos ant plautuvės arba stalviršio?

Skysto muilo dozatorių dizainas

Skysto muilo dozatorių dizainą galima pasirinkti pagal tai, kokios kitos detalės dominuoja vonios kambaryje. Jeigu ieškote lengvai į vonios interjerą įsiliejančių aksesuarų: prabangūs ir minimalistiniai, marmuriniai ir keramikiniai skysto muilo dozatoriai, gali tapti unikaliu akcentu jūsų vonios kambario interjere, o visas šias detales rasite čia! 

Home Home skysto muilo skirtingų stilių dozatorius galite pasiekti internetu! Ne kaina, o vizualiniai sprendimai bei kokybė - Home Home vizitinė kortelė! 

 
Rašyk
Skambink