Namų kvapai su lazdelėmis

Namų kvapų istorija 

Įmantrūs, unikalūs ir dažnai mūsų akį pagaunantys namų kvapai tapo itin svarbia mūsų namų dalimi, tačiau istorija, iš kur atsirado modernūs namų kvapai yra žinoma toli gražu ne kiekvienam. Tiesa ta, jog Apšvietos epochai pasiekus Europą, gyvuoti ir plėstis emė tokios mokslo sferos kaip chemija, meniškumas ir dvasiškumas, taip duodamos pradžią namų kvapų kūrybai. Laimėjimai ir klestėjimas chemijos srityje praplėtė galimų naudoti ingredientų galybę, taip leisdamos atsirasti kvapų kombinacijų įvairovei, kurią pažįstame šiandien.

Namų kvapų svarba Jūsų erdvei

Namų kvapai su pagaliukais yra nenuginčyjamai svarbi namų interjero detalė ir dalis. Paaiškinti ir iliustruoti namų kvapų svarbą Jūsų erdvei paprasta: tiesiog įsivaizduokite, kaip jaučiatės įžengdami į prabangų viešbutį ar tiesiog lankydami gimines ar draugus, kai įžengdami į minėtą erdvę esate pasitinkami malonaus ir gaivinančio kvapo, vos įžengus. Kontrastingai, įsivaizduokite tokį patį scenarijų, tik šį kartą, be kvapų suteikiamo efekto. Tikime, jog šis pavyzdys puikiai iliustruos ir padės Jums suprasti, kokį stipriai pozityvų efektą į mūsų erdvę gali įnešti namų kvapai. Negana to, namų kvapų buvimas namuose skleidžia gerą atmosferą, o pozityvi atmosfera yra itin svarbi Jūsų savijautai ir nuotaikos pozityvumui ir relaksacijos efektui sukurti. Verta paminėti, jog namų kvapai su lazdelėmis gali tapti puikia dekoracija Jūsų erdvėje, kadangi apstu vizualiai estetiškų namų kvapų buteliukų dizainų, kurie puikiai komplimentuos Jūsų namų erdvę.

Kvapai namams su lazdelėmis

Viena dažniausiai pasirenkamų ir populiariausių namų kvapų opcijų yra kvapai namams su lazdelėmis. Šis pasirinkimas yra puikiai suprantamas, kadangi namų kvapų su lazdelėmis kaina dažniausiai yra draugiškesnė mūsų piniginei palyginus su žvakėmis, kurios sudega pakankamai greitai. Namų kvapų lazdelės yra ilgaamžiškesnės, kadangi kvapas yra skleidžiamas palaipsniui. Svarbu paminėti, jog yra ypatingai svarbu pasirinkti kokybiškus ir ilgaamžiškus namų kvapus su lazdelėmis, kitaip kvapas ir jo intensyvumas bus blankus ir nuviliantis.

Kaip prailginti Jūsų namų kvapų su lazdelėmis tarnavimo laiką

Nedėkite visų namų kvapų pagaliukų į kvapų mišinį vienu metu. Pradėkite nuo kelių pagaliukų ir poreikiui kilus pridėkite daugiau, jei norite intensyvesnio kvapo. 
Jei norite, jog jūsų namų kvapai su pagaliukais tarnautų ilgiau, nevartykite jų pernelyg dažnai. Nors tai reikš, jog namų kvapas nėra ypatingai intensyvus, jūsų namų kvapų tarnavimo laikas gerokai pailgės. Visuomet galite apversti pagaliukus, kilus poreikiui.
Norint užtikrinti, jog jūsų namų kvapai tarnautų itin ilgai, svarbu difuzorių pastatyti tinkamoje vietoje. Venkite vietų, kurios būtų tiesiogiai apšviestos saulės, pavyzdžiui, ant palangės, nes namų kvapas išgaruos daug greičiau nei numatyta gamintojo garantijoje. 
Stenkitės namų kvapus pozicionuoti tokiose namų vietose kaip vonios kambarys, virtuvė, prieškambaris ar koridorius - kadangi šios erdvės yra intensyvaus eismo zonos, kvapai turi galimybę paskirstyti Jūsų namuose tolygiai.
Venkite namų kvapą pozicionuoti šalia oro kondicionierių ar dažnai varstomų lauko durų, mat tai reikš, jog kvapas tiesiog “pasimes” ir neatliks savo funkcijos.

Kaip išsirinkti Jums tinkamus namų kvapus

Kokybiški ir tinkamai atrinkti namų kvapai yra puiki galimybė išreikšti meilę ir pagarbą Jūsų namų erdvei. Negana to, kvapai turi įtaką ir mūsų savijautai bei nuotaikai, todėl patartume skirti namų kvepalų paieškoms ir pasirinkimui šiek tiek laiko.

Gėlių kvapai

Gėlėmis praturtinti namų kvepalai dažnai laikomi lengvais, moteriškais, grakštumo kupinais kvapų tonais. Nors dauguma gėlių kvapų natos yra lengvos, neretai sutinkame ir aštresnių kvapų, tokių kaip levandų ar rožių. Aromaterapijoje gėlių kvapai asocijuojasi su džiaugsmu, taigi, jei jaučiate įtampą, nerimą ar skundžiatės prasta nuotaika, rekomenduojame inkorporuoti gėlių kvapų tonus į Jūsų kasdienybę.

Citrusiniai kvapai

Vos tik mums pagalvojus apie citrinos, laimo, greipfruto ar apelsino kvapus ir jų vaizdinius, iš karto persikeliame į erdvę, kuri trykšta optimizmu, gaiva, energija gyvenimui. Būtent šios emocijos bus perteiktos į Jūsų namų erdvę, pasirinkus šių citrusinių kvapų kombinaciją.

Pikantiškos natos

Pikantiškų kvapų natos dažnai asocijuojasi su tokiomis šventėmis kaip Kalėdos ar Naujieji, taip pat žiemos metu laiku. Cinamono, muskato ir gvazdikėlių kvapai yra kupini šilumos, jaukumo ir elegancijos, todėl įneš į Jūsų namus jaukumo ir šilumos dvasią bet kokiu sezonu.

Mediniai tonai

Muskuso kvapai, tokie kaip sandalmedis, kedras ir pačiuliai, yra pagrindiniai mednių tonų šeimos kvapų elementai. Šie tonai dažnai asocijuojasi ir dvelkia ypatinga prabanga, taip pat simbolizuodami stiprybę ir stabilumą.

Namų kvapai internetu

Nors namų kvapus internetu išsirinkti yra ne pati lengviausia užduotis, tikimės jog viršuje aprašytas kvapų natų gidas Jums padės išsirinkti tinkamą, Jus džiuginantį kvapą Jūsų namų erdvei. Mūsų internetinėje parduotuvėje Homehome.lt esantys “Aromatic 89” namų kvapai yra išskirtinės kokybės, todėl jie yra atpažįstami ir vertinami visoje Lietuvoje. Kiekvienas mūsų siūlomas namų kvapas turi individualų aprašymą apie jo poveikį Jūsų erdvei ir individualias kvapų natas. Jei vis dar nesate tikri, kuris iš mūsų namų kvapų kvapas tinka Jums, nedvejodami susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums išsirinkti.

Rašyk
Skambink