Pakabinamos dušo lentynėlės

Nerūdijančio plieno vonios kambario lentinėlė su griovelių apdaila Šis produktas yra sertifikuota..
€8500
160
Nerūdijančio plieno vonios kambario lentinėlė, su juodos spalvos ir stiklo griovelių apdaila Šis ..
€6000
94
Nerūdijančio plieno vonios kambario lentinėlė, su juodos spalvos ir stiklo griovelių apdaila Šis ..
€3990
93

Vonios kambarys tai - vieta, kurioje praleidžiame didžiulę dalį savo laiko, todėl ši mūsų namų zona dažnai įtakoja mus ir mūsų kasdienybę kur kas daugiau nei galime numanyti.

Vonios kambarys dažnai asocijuojasi su nusiraminimu, indikuojančių, jog laikas atsipūsti ir likusias dienos valandas praleisti besirūpinant savimi, atliekant įvairius grožio ritualus arba, atvirkščiai, vonios kambarys mums yra ta vieta, kurioje pasikrauname energijos rytais, prieš dienos ir darbų pradžią.
Bet kokiu atveju, vonios kambaryje atliekami ritualai reikalauja tvarkingos, inspiruojančios ir švarios aplinkos, tad tinkamas daiktų organizavimas vonios kambaryje yra be galo svarbus.

Tvarkai vonios kambaryje palaiktyti rekomenduojame visų pirmiausia kaip įmanydamiems stengtis ir neapkrauti vonios kambario įvairiais nereikalingais produktais ir daiktais, kurie nėra dažnai naudojami mūsų kasdienybėje, nes kambaryje tvyrantis chaosas įtakos mūsų emocijas, taip mumyse sukurdamas įtampą. Taip pat yra be galo svarbu pasirinkti efektyvius produktų laikymo ir “sandeliavimo” sprendimus.

Lentynėlės voniai ir jų svarba

Tam, kad būtiniausi jūsų vonioje esantys daiktai transliuotų darną ir jaukumą, rekomenduojame jūsų vonios kambarį aprūpinti kokybiškais daiktų laikymo ir sandėliavimo sprendimais, tokiais kaip vonios kambariui pritaikytos lentynos ir lentynėles. Mūsų asortimente siūlomos vonios kambario lentynos ir lentynėles yra itin aukštos kokybės. Mūsų siūlomos lentynos ar lentynėles voniai ir dušui yra sertifikuotos naudojimui drėgnose patalpose ir puikiai užtikrins jūsų daiktų organizuotumą.

Pakabinama dušo lentynėlė

Pakabinamos dušo lentynėlės, visai kaip ir pakabinamos vonios lentynos ir lentynėlės voniai, taip pat užtikrins vizualią harmoniją jūsų vonios kambaryje, taip padėdamos neapkrauti vonios ar dušo kabinos erdvės, ko pasekoje, jūsų vonios kambarys atrodys didesnis nei yra iš tiesų. Tai yra ypatingai svarbu, jei jūsų vonios kambarys nėra toks erdvus, kokio norėtųsi. Mūsų asortimente esančios pakabinamos dušo lentynėlės yra sertifikuotos naudojimui drėgnose patalpose, tad puikiai išlaikys savo kokybę.

Mūsų siūlomame vonios kambario aksesuarų asortimente rasite aksesuarus savo vonios kambariui prieinama kaina. Kilus klausimams, susisiekite su mumis internetu ar nurodytu kontaktiniu telefonu ir mielai jums patarsime.

Rašyk
Skambink