Stiklinės

Stiklinės - vienos iš pagrindinių indų, kurias naudojame kiekvieną dieną. Stiklinių galima rasti įvairiausių dydžių, spalvų ir dizainų, todėl jos gali atlikti ne tik jų pagrindinę funkciją - laikyti skystuosius gėrimus, bet ir būti unikaliu akcentu jūsų moderniame namų interjere. 

Stiklinių medžiaga

Patvarios, kokybiškos ir patrauklaus dizaino stiklinės yra gaminamos iš stiklo (kristalinio, borosilikatinio, terminio, atsparaus karščiui ir kt.). Mums yra svarbi ekologija, todėl Home Home asortimente galite rasti tokių stiklinių, kurios yra pagamintos iš perdirbto stiklo. Įdomus faktas, kad perdirbtas stiklas - viena iš puikių stiklinių medžiagų, nes jos ne tik būna patvarios ir ilgaamžės, bet ir pasižymi išskirtiniu dizainu.

Nuo medžiagos, iš kurios yra pagamintos stiklinės, priklauso, ar jas bus galima plauti indaplovėje, labai karštame vandenyje ir, ar jos tiks norint pateikti karštus gėrimus.

Stiklinės šaltiems gėrimams

Tarp serviravimo indų, galima rasti ir stiklines. Mėgstant serviruoti stalą, stiklinės taps vienu iš komponentų, kurios derės prie jūsų stalo stiliaus bei nedarkys bendro vaizdo. Apvali stiklinė skirta tiems, kurie mėgsta klasika, o kitų formų - ieškantiems išskirtinumo! Unikalios spalvos ir skirtingi dizainai - Home Home vizitinė kortelė, todėl vandeniui ir kitiems šaltiems gėrimams skirtos stiklinės, privalo atsidurti ant jūsų vaišių stalo! Be to, čia galite rasti skirtingų tūrių stiklines (250, 390, 470 ir 940 ml), o tai atveria galimybę pasirinkti tokį jų tūrį, koks jums labiausiai patinka! 

 
Rašyk
Skambink