Indai biriems produktams su dangčiu

„Gael“ indas su dangteliu puikiai tiks druskai ir pipirams laikyti. Indelis pagamintas i..
€2100
233
*Šis indas su dangčiu Serina yra rankų darbo, todėl spalvų variacijos gali skirtis. ..
€1500
221
Poppy indas yra sukurtas su silikoniniu izoliaciniu sluoksniu produktų šviežumui palaikyti. ..
€2000
215
*Šis Amera asortimento indas su dangčiu yra padengtas dvigubo sluoksnio glazūra. Dėl š..
€1950
181
..
€1400
158

Maisto laikymo indai išlaiko maistą šviežią ir padeda virtuvėje palaikyti tvarką bei švarą. Šie indai gali būti laikomi ir šaldytuve, sandėlyje arba tiesiog ant stalviršių bei virtuvės lentynose. 

Indas su dangteliu

Labai svarbu, kad virtuvėje naudojami indai būtų sandariai uždaromi. Stipriai prigludę dangteliai neleidžia orui patekti į maistą. Sandarus indas su dangčiu yra vienintelė efektyvi priemonė norint apsisaugoti nuo maistinių kandžių. Tad stikliniai indeliai su dangčiu yra būtini virtuvės spintelėse.

Indai biriems produktams internetu

Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra siūlomi stikliniai ir keramikiniai indai biriems produktams gera kaina.
Keramikiniai indai nepraleidžia šviesos, o tai garantuoja, kad juose laikoma kava nepraras savo šviežaus aromato ir kokybės. Šie indai tinkami laikyti ne tik kavai, bet ir arbatai, cukrui ar sausainiams. Svarbu pabrėžti, kad keramikiniai indai yra labai higieniški naudojimui. Tam yra labai svarbi priežastis: keramikinius maisto indus galima plauti indaplovėje. 

Stikliniai indeliai yra patogūs grūdų ir kito sauso maisto, pavyzdžiui, dribsnių ir makaronų, laikymui. Be to, mūsų siūlomi stikliniai indeliai pasižymi klasikiniu dizainu, kuris puikiai dera prie bet kokio virtuvės dekoro, o permatomas indas leidžia lengvai atpažinti laikomą turinį ir kiekį. Visi indeliai turi sandarius dangtelius, kurie užtikrina, jog maistas bus šviežias,  rankenėlės yra labai patogios naudojimui.

Rašyk
Skambink