Tualeto šepečiai

 „Marion“ tualeto šepetys suteiks jūsų vonios kambariui prabangos ir i&scaro..
€4950
185
 „Marion“ tualeto šepetys suteiks jūsų vonios kambariui prabangos ir i&..
€4950
189

Tualeto šepetys, kaip ir kiti vonios kambario aksesuarai, atlieka svarbią funkciją, todėl į jo pasirinkimą verta pažiūrėti atsakingai. Tai nėra smulki detalė, todėl unitazo šepetys gali tapti net ir vonios kambario akcentu. Home Home pateikia Marion kolekcijos, unikalaus dizaino tualeto šepečius, kurie turi tvirtus šerelius - jų dėka galima palaikyti nepriekaištingą švarą unitaze!

Tualeto šepečių dizainas

Tualeto šepečiai gali pasižymėti akį traukiančiu dizainu, todėl jam tikrai nereikia būti pilka ir nematoma detale jūsų vonios kambaryje. Marion kolekcijos unitazo šepečiai pasižymi ne tik savo išskirtine išvaizda, bet ir medžiagos tvirtumu bei praktiškumu. Marion šepečiai - pagaminti iš keramikos (apatinė dalis) ir cinko lydinio (viršutinė dalis). Be to, šepečiai yra su laikikliu, todėl jums nereikės ieškoti unitazo šepečiui papildomų dalių. Home Home unitazo šepetys yra išskirtinis pasirinkimas jūsų vonios kambariui!

Unitazo šepečių kaina

Renkantis tualeto šepetį ir norint išsiaiškinti, ar jo kokybė yra verta nustatytos kainos, reikia atsižvelgti į tai, iš kokios medžiagos jis pagamintas (keramika yra viena iš tvirčiausių medžiagų, todėl savo pirkiniu galėsite džiaugtis labai ilgus metus). Taip pat kainai įtakos turi ir tai, ar šepetys yra su indu, ar turi laikiklį - juk norisi visas dalis turėti iš karto.

Home Home namų interjero aksesuarus ir baldus galite pirkti internetu, o tai leis taupyti jūsų brangų laiką, tačiau turėti stilingus namus!

 
Rašyk
Skambink