Pjaustymo lentelės

Pjaustymo lentelė „Danaí“ gali būti naudojama kaip pjaustymo lentelė arba elegant..
€3000
229
Pjaustymo lentelė „Daris“ gali būti naudojama kaip pjaustymo lentelė arba eleganti&scaro..
€2500
223
Iš itin prabangios akacijos medienos pagaminta Safran pjaustymo lentelė gali būti naudojama k..
€4700
247

Pjaustymo lenta yra būtinas kiekvienos virtuvės atributas, nes nuo lentelės priklauso ne tik jūsų stalviršio būklė, bet ir peilių, gaminamo maisto kokybė. Pjaustymo lentelių gaminama iš įvairiausių medžiagų, tačiau išsirinkti neturėtų būti sudėtinga, nes patvariausiomis ir kokybiškiausiomis laikomos medinės ir marmurinės. Būtent tokias galite rasti Home Home asortimente!

Medinės pjaustymo lentelės

Medinė pjaustymo lentelė - pats ekologiškiausias pasirinkimas: ji gaminama iš medžių drožlių, liekanų ir skeveldrų, todėl tai garantuoja, kad visos medžio dalys būtų panaudotos. Šio tipo pjaustymo lentelės puikiai tinka tiems, kurie nenori, kad pjaustant atšiptų peiliai, nes medinės lentelės yra pakankamai minkštos. Home Home siūlo akacijos medienos lentelę, nes ši atspari įpjovimams - tai bus ilgaamžis pirkinys.
Svarbu pabrėžti, kad medinių pjaustymo lentelių negalima plauti indaplovėje, o norint, kad joje nesikauptų chemikalai, rekomenduojama naudoti tik natūralius indų ploviklius. 

Marmurinės pjaustymo lentelės

Marmurinė pjaustymo lentelė yra laikoma viena iš unikaliausia ir išskirtiniausia detale, virtuvės interjere. Galite nustebti -  ji laikoma ir praktiška, nes marmurinėje lentelėje nėra porų, todėl joje nesikaupia nešvarumai. Be to, šią lentelę galima plauti indaplovėje, nes jos paviršius nėra taip lengvai pažeidžiamas.
Išlieka tik klausimas: balta ar juoda marmurinė lentelė? Kad ir kokią spalvą pasirinksite - tai bus puikus akcentas jūsų namų interjere!

Tiek medinės, tiek marmurinės pjaustymo lentelės skirtos pjaustyti vaisius, daržoves, mėsą, žuvį, todėl jums nereikės turėti skirtingų lentelių vis kitiems maisto produktams.

 
Rašyk
Skambink