Serviravimo indai

Iš itin prabangios akacijos medienos pagaminta Safran pjaustymo lentelė gali būti naudojama k..
€4700
247
Pjaustymo lentelė „Danaí“ gali būti naudojama kaip pjaustymo lentelė arba elegant..
€3000
229
Pjaustymo lentelė „Daris“ gali būti naudojama kaip pjaustymo lentelė arba eleganti&scaro..
€2500
223
Puikus serviravimo padėklas traškučiams ir padažams. Dubenėlyje tilps gvakamolė, salsa, pesto..
€4950
212
Dėl indą dengiančio metalinio apkraščio, jis negali būti naudojamas mikrobangų krosnelėje. ..
€2400
67
Dėl metalu dengtų dubenėlio kraštų, jis nėra pritaikytas naudoti mikrobangų krosenelėje. ..
€2650
66
Dėl metalu dengtų dubenėlio kraštų, jis nėra pritaikytas naudoti mikrobangų krosenelėje. ..
€1700
65
*Ši Jules asortimento lėkštė yra rankų darbo, todėl finišas ir spalvų variacijo..
€3900
49
*Šis Jules asortimento dubuo yra rankų darbo, todėl finišas ir spalvų variacijos gali ..
€2000
48
*Šis, Portugalijoje pagamintas, Raben asortimento dubuo yra padengtas puošniai tamsia ..
€3300
34
*Šis Jules asortimento dubuo yra rankų darbo, todėl finišas ir spalvų variacijos gali ..
€3300
51

Nesvarbu, ar jūs ruošiate įprastą vakarienę su šeima, ar prašmatnų vakarėlį, tinkamas stalo serviravimas yra ypatingai svarbus. Tam tikrai nereikia jokių prabangiausių stalo reikmenų - užtenka, kad stalas prie kurio valgysite atrodys estetiškai ir tvarkingai. Maistas ir užkandžiai, kurie yra pateikti ant medinių ar keramikinių serviravimo indų, gali atrodyti patraukliai, o jų minimalistinis stilius suteikia jūsų namams papildomo žavesio. 

Kokios vyrauja stalo serviravimo taisyklės?

Serviravimo indai gali tiek jaukiai papuošti vaišių stalą, tiek jį apkrauti, todėl norint, kad viskas atrodytų tvarkingai, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokios vyrauja serviravimo taisyklės: 

  • stalo įrankiai, stiklinės, lėkštės ir indai turi būti išdėlioti taip, kad visas vaizdas atrodytų organizuotai ir formaliai, o visi dalyvaujantys galėtų patogiai valgyti

  • pagrindinė serviravimo dalis - lėkštė, todėl aplink ją turi būti dedami visi kiti stalo įrankiai

  • serviravimo indai, staltiesės ir servetėlės turi būti švarios! Norint vaišių stalui sukurti šiltą vaizdą - papuoškite jį gyvomis gėlėmis arba elegantiškomis žvakėmis.

Ne kaina, o serviravimo indų kokybė ir dizainas lemia estetišką vaizdą prie jūsų stalo. Kas yra pigiau - nereiškia, kad blogiau.  

Kodėl serviravimas yra svarbus?

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad tinkamai padengtas stalas atrodo ne tik skoningiau, bet ir suteikia daugiau patogumo valgantiems. Be to, estetiškai padengtas ir visų valgymo poreikius atitinkantis stalas, tik padės sukurti jaukų namų vaizdą.
Internetu galite užsisakyti nepaprastų serviravimo indų, kurie taps ne tik valgymo dalis, bet ir jūsų namų interjero dalimi. Būtent čia galite rasti įvairių stilių serviravimo indų, skirtingo dizaino bei medžiagų modelius, kurie suteiks patogumą valgio metu ir unikalumą jūsų valgomajame!

Kokia yra serviravimo indų paslaptis?

Lėkštės, stiklinės, dubenys ir valgymo įrankiai yra pagrindiniai elementai, kurių pilnai užtenka norint sukurti estetišką vaizdą. Stalo serviravimo visa esmė - tinkamas šių elementų kiekis bei jų išdėstymas ant stalo. Ruošiant stalą didesniam kiekiui žmonių - nepersistenkite! Stalas neatrodys tvarkingai, jeigu jame prikrausite įvairaus dydžio lėkščių, dubenėlių ir stiklinių, o esantys „papuošimai“ ant vaišių stalo tik gadins bendrą vaizdą. Home Home serviravimo indų asortimente galite rasti tinkamo dydžio indus, dubenis ir lėkštes, kurios puikiai tiks patiekiant skirtingus patiekalus. Net užkandžiai turės savo vietą, o indų unikalus dizainas papuoš jūsų valgomojo interjerą!

Serviravimo indus galima pasitelkti ir net kasdienėje rutinoje, pavyzdžiui: vaisius galima laikyti ne maišelyje, o jam skirtame dubenyje - taip pavyks palaikyti nuolatinę namų tvarką.

 
Rašyk
Skambink