Virtuvė

*Sandrine makaronų lėkštė yra pagaminta ir nudažyta rankomis, todėl kiekviena lėkštė b..
€2500
272
..
€3700
270
„Gael“ indas su dangteliu puikiai tiks druskai ir pipirams laikyti. Indelis pagamintas i..
€2100
233
Pjaustymo lentelė „Danaí“ gali būti naudojama kaip pjaustymo lentelė arba elegant..
€3000
229
*Šis Sandrine dubuo pagamintas ir nudažytas rankomis, todėl visi šios serijos gaminiai..
€2500
228
*Ši Sandrine lėkštė pagaminta ir nudažyta rankomis, todėl visi šios serijos gam..
€1700
227
*Šis Sandrine dubuo pagamintas ir nudažytas rankomis, todėl visi šios serijos gaminiai..
€1900
226
*Šis Sandrine puodelis pagamintas ir nudažytas rankomis, todėl visi šios serijos gamin..
€1600
225
Pjaustymo lentelė „Daris“ gali būti naudojama kaip pjaustymo lentelė arba eleganti&scaro..
€2500
223
Šis indų valymo šepetys yra elegantiškas šepetys su pailga rankena i&sca..
€1400
222
*Šis indas su dangčiu Serina yra rankų darbo, todėl spalvų variacijos gali skirtis. ..
€1500
221
Poppy indas yra sukurtas su silikoniniu izoliaciniu sluoksniu produktų šviežumui palaikyti. ..
€2000
215
Puikus serviravimo padėklas traškučiams ir padažams. Dubenėlyje tilps gvakamolė, salsa, pesto..
€4950
212
Šis indų valymo šepetys yra elegantiškas šepetys su pailga rankena i&sca..
€1100
205
Virtuvė

Virtuvės aksesuarai – tai ypatingai svarbūs interjero dizaino elementai, galintys suteikti jūsų virtuvei užbaigtumo ir balanso pojūtį. Svarbu atminti, jog virtuvės aksesuarų ir įrankių pasirinkimas gali tapti ilgu procesu, tačiau čia, homehome.lt, tvirtai tikime, jog visi į mūsų namus atkeliaujantys daiktai turėtų būti apgalvoti iki smulkmenų ir artimi mums, tad mielai pagelbėsime ir patarsime pasirinkimo klausimai internetu ar telefonu. Mūsų siūlomas virtuvės asortimentas itin platus – HomeHome.lt internetinėje parduotuvėje rasite įvairiausių indų, puodelių, taurių ir stiklinių, unikalių dubenų, virtuvinių įrankių, ar indelių pritaikytų maisto produktų laikymui, kurie neabejotinai įneš užbaigtumo ir unikalumo į Jūsų virtuvės kambario erdvę.

Virtuvės priedai

Mūsų virtuvės aksesuarų ir virtuvės priedų asortimentas pilnai aprėpia viską, ko gali prireikti šiuolaikiškai, funkcionaliai, minimalistiškai elegantiško stiliaus virtuvei – mūsų siūlomame virtuvės aksesuarų asortimente rasite viską, pradedant nuo virtuvinių įrankių, indelių, skirtų maisto produktų laikymui, unikalių lėkščių ir dubenėlių variacijų, puodelių, proginių ir kasdieninių stiklinių ir taurių ar stalo įrankių prieinamomis kainomis. Mūsų siūlomi virtuvės priedai yra sukurti itin vertinamų Danijos šalies gamintojų, tad galite tikėtis aukščiausios kokybės gaminių prieinama kaina, kurie neabejotinai papuoš ir praturtins Jūsų virtuvės erdvę ir tarnaus Jums ir Jūsų namams metų metus.

Virtuvės interjero detalės

Mūsų komandos atidžiai atrinkti virtuvės priedai bei kokybiškos ir nesenstančios virtuvės ir interjero detalės ir virtuviniai aksesuarai pasirūpins Jūsų virtuvės užbaigtumu, ganatuodami nesenstantį, daugumos taip mylimą, skandinaviško minimalizmo jausmą ir bekompromisį kokybės standartą prieinamomis kainomis iš patikimų ir plačiai vertinamų Skandinavijos šalių gamintojų. Tarp mūsų siūlomų įvairių spalvų ir finišų virtuvės interjero detalių neabejotinai išsirinksite tai, kas leis sujungti Jūsų virtuvę į įkvėpimą kasdienybei teikiančią visumą. Norėdami patarimo virtuvės dekoro klausimais, nedelsdami ir nedvėjodami susisiekite su mumis ir mielai Jums patarsime.

 

Rašyk
Skambink