Vonios indeliai

Vonios kambario komplektas „Niga“ yra pagamintas iš natūralios spalvos porceliano..
€2400
„Gael“ indas su dangteliu puikiai tiks druskai ir pipirams laikyti. Indelis pagamintas i..
€2100
*Šis indas su dangčiu Serina yra rankų darbo, todėl spalvų variacijos gali skirtis. ..
€1500
 „Marion“ indelis dantų šepetėliams laikyti suteiks jūsų vonios kambariui pr..
€2999
 „Marion“ indelis dantų šepetėliams laikyti suteiks jūsų vonios kambariui pr..
€2999
 „Marion“ indelis dantų šepetėliams laikyti suteiks jūsų vonios kambariui pr..
€2999

Vonios kambarys - viena iš mažiausių, tačiau funkcionaliausių erdvių namuose. Joje galima rasti smulkiausių detalių: nuo dantų šepetukų, muilinių, ir iki įvairiausių dydžių indelių. Kiekviena iš šių detalių atlieka svarbų vaidmenį: suteikia vonios kambariui patogumo bei estetikos. Home Home vonios kambario prekių kataloge galite išvysti indus, kurie padeda šiame kambaryje palaikyti tvarką bei smulkius daiktus rasti vienoje vietoje. 

Vonios indelių funkcionalumas, komfortas ir dizainas

Indas gali būti ne tik virtuvės, bet ir vonios įrankis. Tiesa, vonios indai būna šiek tiek kitokios formos nei virtuviniai bei atlieka visiškai skirtingą funkciją. Indai, kurie naudojami vonioje, dažniausiai būna su dangčiu (jie naudojami laikyti smulkius ar birius daiktus) arba be dangčio (jie naudojami susidėti dantų šepetukus).
Home Home rasite skirtingų dizainų, spalvų ir unikalių sprendimų, kurie galės suteikti išskirtinumo vonios kambariui. Be to, Home Home vonios indai gaminami tik iš kokybiškų ir patvarių medžiagų, todėl tai bus ilgaamžis variantas! 

Galvojate, kad išskirtinis indelių dizainas lygus didelei kainai? Ne kaina, o kokybė ir unikalus dizainas yra Home Home siunčiama žinutė!

Net ir smulkūs daiktai privalo turėti savo vietą!

Nors gali atrodyti, kad smulkūs daiktai nekuria bendros netvarkos, tačiau juos visus sumetus į skirtingus vonios kampus - bendras vaizdas bus nekoks. Stilingo ir išskirtinio dizaino indelis gali tapti patraukli ir praktiška interjero detalė, kuri leidžia palaikyti ne tik tvarką vonios kambaryje, bet ir tapti jos akcentu.

Home Home nori, kad jų klientams vonios kambario aksesuarų pirkimas būtų ne kančia, o malonumas, todėl tam, kad nereikėtų važinėti po skirtingas parduotuves, rekomenduoja visas prekes pirkti internetu! 

 
Rašyk
Skambink