Muilo laikikliai

 „Marion“ muilo padėkliukas suteiks jūsų vonios kambariui prabangos ir i&scaro..
€2999
191
 „Marion“ muilo padėkliukas suteiks jūsų vonios kambariui prabangos ir i&scaro..
€2999
187
 „Marion“ muilo padėkliukas suteiks jūsų vonios kambariui prabangos ir i&scaro..
€2999
184

Muilas yra higienos priemonė, kurią naudojame kiekvieną dieną. Norint, kad vonios kambaryje būtų išlaikoma tvarka, kiekvienas joje esantis daiktas turi savo vietą: ne išimtis ir muilas. Muilinės - padeda palaikyti ne tik tvarką, bet ir gali būti unikalia detale jūsų vonios kambaryje! Home Home siūlo Marion kolekcijos muilo padėkliukus, kurie pasižymi išskirtiniu dizainu bei kokybiška medžiaga!

Unikalus muilo laikiklių dizainas

Marion kolekcijos muilo padėkliukas pasižymi unikaliu dizainu, kuris yra persmelktas net šlakeliu prabangos. Šiuo metu gali rinktis iš trijų spalvų: kreminės, baltos ir juodos, todėl kiekvienas gali pritaikyti jas savo vonios kambaryje! Be to, šios kolekcijos muilo padėkliukai yra pagaminti iš keramikos, o tai garantuoja jų aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą. Home Home rūpinasi savo klientų laimę, todėl svarbu, kad pasirinkta namų interjero detalė tarnautų ilgą laiką!

Kaina atitinkanti kokybę

Kaip yra svarbu išsirinkti kokybišką muilą, kuris nesausintų rankų odos, taip ir svarbu pasirinkti kokybišką muilo laikiklį, kuriame pasirinktą muilą ir laikysite. Marion kolekcijos muilinės užtikrina, jog juose nesikaupia muilo likučiai (kurie nudžiūsta bei juos tampa sunku išvalyti), nes jų viršus dengtas glazūruota keramika.

Home Home prekių kataloge galite rasti platų asortimentą unikalių ir išskirtinio dizaino namų interjero detalių, aksesuarų, todėl jus kviečiame pirkti jas internetu - juk tai yra patogu ir greita!

 
Rašyk
Skambink