Stikliniai indai su dangčiu

Kiekvienuose namuose rasite stiklinių indų su dangteliu, kurie naudojami įvairiausiems produktams laikyti - arbatai, džiovintiems vaisiams, pupelėms, saldumynams ar kitiems užkandžiams. Tai visiškai suprantama, nes stikliniuose induose nėra kenksmingų cheminių medžiagų, kurios gali patekti į juose laikomą maistą, be to stiklą galima saugiai plauti aukštoje temperatūroje indaplovėje. Taigi, stikliniai indai yra praktiškas ir higieniškas pasirinkimas maistui laikyti.

Stikliniai indai biriems produktams

Labai svarbu, kad virtuvėje naudojami indai būtų sandariai uždaromi. Tam reikalingi stipriai prigludę dangteliai, kurie neleidžia orui patekti į maistą. Taip išlaikydami produktus sausus. Būtina pažymėti, kad sandarus indas su dangteliu yra vienintelė efektyvi priemonė norint apsisaugoti nuo maistinių kandžių. Joms užsiveisus, tarkime, prieskuoniuose ar kruopose, išnaikinti tampa labai sunki užduotis. Tad stikliniai indai su dangčiu yra būtini virtuvės spintelėse.

Dideli stikliniai indeliai yra patogūs grūdų ir kito sauso maisto, pavyzdžiui, dribsnių ir makaronų, laikymui. Be to, mūsų siūlomi stikliniai indai su dangteliu maistui laikyti pasižymi klasikiniu dizainu, kuris puikiai dera prie bet kokio virtuvės dekoro, o permatomas stiklas leidžia lengvai atpažinti laikomą maisto turinį ir kiekį. Visi indeliai turi sandarius dangtelius, kurie užtikrina, jog maistas bus šviežias, o metalinės rankenėlės yra labai patogios naudojimui.

Stikliniai indai biriems produktams internetu

Mūsų elektroninės parduotuvės asortimente gera kaina yra siūlomi kokybiški stikliniai indai biriems produktams. Specialiai atrinkti tamsaus stiklo, bet skirtingo dydžio talpos stikliniai indai su dangčiu tam, kad stilingai atrodytų bet kurioje virtuvėje. Mūsų siūlomi stikliniai indai – tai praktiški indai, skirti laikyti viską – nuo ​​riestainių ir sausų pupelių ar netgi sąvaržėlių. Saugūs spaustukų dangteliai garantuoja, kad jų turinys yra saugiai užsandarintas ir apsaugotas nuo aplinkos poveikio.

Rašyk
Skambink