Keraminiai indai su dangčiu

*Šis indas su dangčiu Serina yra rankų darbo, todėl spalvų variacijos gali skirtis. ..
€1500
Poppy indas yra sukurtas su silikoniniu izoliaciniu sluoksniu produktų šviežumui palaikyti. ..
€2000
*Šis Amera asortimento indas su dangčiu yra padengtas dvigubo sluoksnio glazūra. Dėl š..
€1950
..
€1400

Keraminiai indai maistui gaminti ir patiekti jau buvo naudojami nuo seniausių laikų. Molinis indas tikrai yra vienas iš daiktų, kurie daugumai žmonių būtų pažįstami iš vaikystės pas senelius. Įvairiausi moliniai indai plačiai naudojami ir šiais laikais, tik beveik visada yra dengiami glazūra. 

Keramika pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu bei dideliu atsparumu karščiui. Keraminiai indai yra gaminami deginant molį labai aukštoje temperatūroje, todėl šie indai yra tinkamas pasirinkimas laikyti bei valgyti maistą iš jų, nes juose nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Tiesa, visada rekomenduojama atsižvelgti į atskiras gamintojų rekomendacijas prieš pradedant naudotis šiais indais.

Keramikiniai indai biriems produktams

Keramikiniai indai tinkami naudoti biriems produktams. Kadangi keraminiai indai su dangčiu yra sandarūs, viduje esantis maistas ilgiau išlieka šviežias. Šie indai dažniausiai naudojami laikyti kavai, cukrui, miltams, ryžiams ar sausainiams. Keramikiniai indai pasižymi tuo, jog visiškai nepraleidžia šviesos, o tai garantuoja, kad, pavyzdžiui, juose laikoma malta kava nepraras savo šviežaus aromato ir kokybės. Vienas didžiausių šių indų privalumų yra tai, kad keramikiniai indai yra labai higieniški naudojimui. Tam yra svarbi priežastis - keramikinius maisto indus galima plauti indaplovėje. Tik jų dangtelius yra rekomenduojama plauti rankomis.

Keramikiniai indai biriems produktams internetu

Mūsų elektroninės parduotuvės asortimente gera kaina yra siūlomi keraminiai indai su dangčiu biriems produktams. Šie indai labai reikalingi kiekvienoje virtuvėje siekiant palaikyti joje tvarką ir švarą. Mūsų parduotuvės asortimente rasite specialiai atrinktus švelnių, neutralių žemės spalvų keraminius indelius, kad būtų galima lengvai juos derinti tarpusavyje. Visi šie keramikiniai indai biriems produktams laikomi lentynose ar tiesiog ant stalo garantuotai papuoš kiekvienos virtuvės interjerą.

Rašyk
Skambink