Porcelianinės vazos

Porceliano vazos kartu su porcelianiniais indais  jau yra žinomos nuo senų laikų kaip būtina puošmena turtingų žmonių namuose.

Kuo ypatingos porceliano vazos? 

Taigi, kuo porceliano medžiaga yra tokia ypatinga ir išskirtinė? Ir kaip išsirinkti, kas geriau - porcelianinės vazos ar keramikinės vazos? Abi šios rūšys yra tikrai panašios, bet ir skirtingos medžiagos. Porcelianas yra labiau rafinuota keramikos rūšis, o keramika gaminama iš molio, kuris yra kaitinamas iki labai aukštos temperatūros ir taip sukietėja. Kita vertus, porcelianas yra patvaresnis, plonesnis ir, dažniausiai, kainuoja daugiau.

Tačiau, visgi, kalbant apie porceliano vazas, jos yra labiau atsparios karščiui ir įbrėžimams. Todėl keraminiai indai yra geresnis pasirinkimas kepimui, virimui ir skrudinimui, tai yra, naudojimui virtuvėje. O porcelianiniai indai, tame tarpe ir porceliano vazos, yra dažniau pasirenkami kaip interjero detalės.

Porcelianinės vazos jūsų interjerui

Šiais laikais porcelianinių vazų bei indų gamyba žymiai patobulėjo, todėl šie gaminiai vienu metu patvarūs, ilgaamžiai, bet kartu lengvi ir atrodantys labai elegantiškai ir prabangiai. Mūsų elektroninės parduotuvės asortimente internetu gera kaina yra siūlomos dekoratyvinės porceliano vazos. Visos vazos yra aukštos kokybės balto porceliano. Baltos spalvos vazos puikiai tinka bet kokio stiliaus namų interjerui. Tad jei ieškote dovanos įkurtuvių ar kita proga, šios vazos tikrai yra puikus pasirinkimas. Balta porceliano vaza atskleidžia ir ryškių spalvų gėlių grožį ir puikiai atrodo su džiovintais javais. 

Rašyk
Skambink