Stiklinės vazos

Aukštos stiklinės vazos yra lengvai pritaikomos bet kokio stiliaus namų interjere, tai puikus klasikinis pasirinkimo variantas. 

Stiklinės vazos gėlėms

Kadangi stiklinės vazos gėlėms turi ypatingą aspektą dėl savo medžiagiškumo, nes žaidžia su natūralia šviesa ir taip sukuria įvairiausius atspindžius ir kontrastus. Įvairių formų, pjūvių bei rėžių stiklas skirtingai “laužia” šviesą, todėl jūsų namams stiklo vazos taip suteikia dar daugiau puošnumo. Bet kokia gėlių kompozicija kartu su stiklo vaza atrodys nepriekaištingai. Reikia nepamiršti, kad stiklinės vazos gėlėms gali būti skirtingų spalvų, kas duoda dar daugiau galimybių panaudoti jas kuriant ar keičiant savo namų interjerą. Na o didelės vazos pastatytos namų svetainėje visada atkreipia į save dėmesį. 
Be to, stiklas yra patvari bei lengvai valoma medžiaga. Tad kelios žemos ir aukštos stiklinės vazos jūsų namuose visada bus universalus ir praktiškas pasirinkimas. 

Stiklo vazos internetu

Mūsų elektroninės parduotuvės asortimente - stiklinės vazos internetu. Visos mūsų vazos yra puikios kokybės ir parduodamos gera kaina. Čia tikrai rasite savo namams tinkamą variantą. Yra skaidraus stiklo klasikinis vazos modelis, bet dauguma mūsų siūlomų vazų yra modernaus stiliaus. Nors kiekviena šių vazų yra tinkama merkti gyvų ar dirbtinių gėlių puokštes. Bet kiekviena vaza yra ir puiki interjero detalė, kuri tikrai įsilies ir papuoš bet kokį namų interjerą ir be gėlių juose.

Rašyk
Skambink